innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..

innDir.com - Türkiyenin Yeni Nesil Download Sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

koRkUnÇ BiR CaNaVar +18 NOT:Gerçek Bir Olaydır!!!

YazarMesaj
WebMaster
SİTE KURUCUSU..!
SİTE KURUCUSU..!
WebMaster

koRkUnÇ BiR CaNaVar +18 NOT:Gerçek Bir Olaydır!!! Empty
MesajKonu: koRkUnÇ BiR CaNaVar +18 NOT:Gerçek Bir Olaydır!!!   koRkUnÇ BiR CaNaVar +18 NOT:Gerçek Bir Olaydır!!! EmptySalı Haz. 03, 2008 10:10 am

Bir gün babamla kasabaya gideriz.Babam kasabadan tarla için bir kaç lazımlık alır.Geceye kadar orada kalırız.Gece olunca köyde hırsızlık olayları olurdu.(hayvan ve eşya hırsızlığı)Babamda annemin tek başına korkucağını düşündüğünden dolayı beni köye yollar.Ama ben köye gitmeyi pek istemeden de olsa giderim.Kasabadan bizim köy 4 km. dir.Ama gece vakti araba bulamayacağım için yürüyerek giderim.Ve sonra köye yaklaşırım.Ama yol pusu olduğundan yolun hiçbir etrafı gözükmüyor. "V" şeklinde bir yol var ama bir tarafı bizim köye diğer tarafı başka bir köye gider.Bende rastgele sağ taraftan giderim.Ve o an hayatımda görmediğim bir yaratık 2.5-3 m. boyunda bir canavar.o kadar korkunç bir şey ki korkudan ne yapacağımı şaşırırım.Bir kayanın arkasına saklanır ve yerden bulduğum taşları atarım ama ne hikmettir ki hiç bir şey olmaz.Sonra birden benle konuşmaya başlar.Ama ben şaşkınlıktan dilim tutulur."Cafer annen nasıl bir durumda biliyor musun?Hiç düşünmüyor musun?"der."Sen nerden biliyorsun"derim.Ama yanıt gelmez bana kahkaha atarat gülmeye başlar ve birden yok olur ben ise koşarak köye varırım.Geldiğimde evin önündeki köpeklerimiz,koyunlar,keçiler,öküzler,inekler,annem ve ev yanmış bir şekildedir ama çok ağladığım .Annemin ölümünden sonra o canavar bir daha gelir ve bu sefer eüzü besmele çekmeye başlarım ve yok. olur .Onun kim ve ne aradığını merak ediyorum.Umarım onu bir daha görmem.[alıntıdır](bunu yaşayan kişi 52 yaşında evli 2 çocuk babası bir öğretmendir) Olay hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum
https://inndir.yetkinforum.com

koRkUnÇ BiR CaNaVar +18 NOT:Gerçek Bir Olaydır!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-