innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..

innDir.com - Türkiyenin Yeni Nesil Download Sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Cin Duası +18

YazarMesaj
WebMaster
SİTE KURUCUSU..!
SİTE KURUCUSU..!
WebMaster

Cin Duası +18 Empty
MesajKonu: Cin Duası +18   Cin Duası +18 EmptyPaz Haz. 01, 2008 12:17 pm

Üyelik Bilgileri

cin duası +18

merhaba arkadaşlar bni diğer anılarımızdan tanırsınız!
ewt arkadaşlar uzatmadan anlatmak istiyorum geçen sene yaz tatilinde biz beraber bizim yazlığımızda toplandık hep beraber kalacaktık o gece bizler odamıza çekildik annemler ise aşağıya ineceklerdi bizde tmm dedik annemler çıktılar.biz oturup televizyon seyrettik ama herkes mayışmış bir haldeydi ordan ben yani ecem ayağa kalkıp böle oturcakmıyız hadi biraz eylenelim dedim bu fikrime herkes katıldı ama sena hariç çünkü CİN ÇAĞIRACAĞIMIZI anlamıştı sudeyle kübra senayı ikna etmeye çalışıyorlardı. bn ve gupse ise alfabeyi hazırlıyorduk.en sonunda senayı ikna etmeyi başardık biz tam çağıracaktık sözleri söylüyordukki bnm telefonum çaldı hepimiz biranda cırladık ama arayan bnm salak arkadasım sabri candı.sonra biz tekrar çağırmaya başladık sözleri tam söyledik bitiriyordukki kapı çaldı yine aynı sekilde biz cırladık ama kapıdaki bnm annemmiş bakkala gidiyorlarmış bize bir isteğiniz varmı diye sordular bizde yok dedik biz yine çağırmaya başladık bu sefer aynı şekilde telefonum çaldı biz korkmadık kesin sabridir dedik bn açtım efendim dedim ama ses gelmedi bn biraz dinledim nefes sesleri geliyordu busefer telefondaki sabri değildi bizler korkmaya başladık ama yine çağırdık sözlerimizde GELDİYSEN BİR İŞARET GÖNDER DEDİK sözlerimiz bittiği anda kapı üç kere tıktıklandı biz hepimiz kapıyı açtık ama kimse yoktu ARTK ANLAMIŞTIKKİ GELMİŞTİ
BU HİKAYEYE İNANMAYABİLİRSİNİZ AMA BU OLAYI BİZ GERÇEKTEN YAŞADIK ÇÜNKÜ BİZDE ÇİN DUASI WARDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://inndir.yetkinforum.com

Cin Duası +18
1 sayfadaki 1 sayfası