innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

innDir.com - Türkiyenin Dowlond Sitesi..

innDir.com - Türkiyenin Yeni Nesil Download Sitesi.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

(((Yasak Bölge)))

YazarMesaj
WebMaster
SİTE KURUCUSU..!
SİTE KURUCUSU..!
WebMaster

(((Yasak Bölge))) Empty
MesajKonu: (((Yasak Bölge)))   (((Yasak Bölge))) EmptySalı Haz. 03, 2008 10:04 am

Pazar günüydü ormana gtmiştik hangi orman bilmiyorum.Çok mutluydum 8)arkadaşımda gelmişti bizimle(ilayda).O böyle korkmayı çok severdi ormanın bir bölgesi vardı oraya girmeye izin vermiyolardı.VAHŞİ HAYVANLAR VARMIŞMIŞMIŞ.Ben ,ablam,ilayda girmeye karar verdik tabi kimse görmeden hadi girdik ormanın o bölgesi çok kötüydü böyle kurumuş çiçekler felan sonra biri bilmedigimiz bir dilde birşeyler söylüyordu. Daha yakına gitmeye karar verdik gördügümüz şey bir adam ve bir kadın ağaca bağlanmıştı diger kadın ise kapkara bir çarşaflaydı ve herşeyi simsiyahtı elleri bile...Ben gitmek istiyordum. İlayda du bi ya bakak dedi(arkadaş)Sonra birden bayıldılar ve onları kesicekti galiba elinde bıçak gibi bişiler wardı.İlayda kurumuş yaprakların birine bastıki kadın birden bize baktı tabi görmedi eğilmiştik ve kadın geri işinew gittiginde çoktan dönmüştük bunu anneme anlattım annem dediki bana kızım bide öyle şeylere bakmayın eskiden böyle cadılar vardı ama cadı avcıları onları yakalayp yakalayıp öldürürdü dedi.Çok nadir bulunur böyle dedi.Ertesi gün ilayda(arkim) bize geldi ablam bilgisayar oynuyodu bizde ilaydayla iskanbil oynuyoduk ablamı msn ye ölümügörmeyin@hotmail.com diye biri eklemiş.AAA dedi biz hemen geldik işte biri beni ekledi dedi sonra ablam selam dedi ölümü_görmeyin@hotmail.com a oda cewap verdi dediki bir ölümü gördügünüzde sakın anlatmayın yoksa ölüm sizi bırakmaz diye yazdı sonrada çıktı ve hiç girmedi sonra bizde engelleyip sildik tabi ve bu olayı annemden başka kimseye anlatmadık.
lol!
https://inndir.yetkinforum.com

(((Yasak Bölge)))
1 sayfadaki 1 sayfası